Interneto puslapio peržiūrų skaičius

2013 m. vasario 15 d., penktadienis

Tonikas plaukams aktyvinantis kraujotaką


Džiaugiuosi, kad plaukai tikrai mažiau slenka, o ir kirpėja nudžiugino, pranešdama, kad auga daug naujų  :)))   Todėl nenuleidžiu rankų ir toliau aktyviai vykdau plaukų priežiūros programą. Gal gi į senatvę ir kasas užsiauginsiu :)))

Purškiamas tonikas skirtas aktyvinti galvos odos kraujotaką ir stiprinti plauko svogūnėlius.
Visos ajurvedinės žolės ir jūros dumbliai maitina, stiprina, aprūpina plauką mineralinėmis medžiagomis.
Kofeinas, brendis  ir ženšenio ekstraktas aktyvina galvos kraujotaką, keramidai atkuria hidrolipidinį sluoksnį , stiprina kraujagysles, alavijo milteliai ir ryžių proteinai stiprina, saugo ir drėkina plaukus. Visi eteriniai aliejai skirti stimuliuoti ir stiprinti plauko svogūnėlį, saugoti nuo pleiskanų susidarymo.  Dimeksilis padeda plaukui ir svogūnėliui geriau pasisavinti visas aktyviąsias medžiagas.

Sudėtis:  

Amlos , Kopoor Kachli ir Tulsi ajurvedinių miltelių ištrauka (vandeninė)
Jūros dumblių ištrauka (hidroglicerininė)
Ženšenio ištrauka (spiritinė)
Brendis (Toress 5) :)
Kofeinas
Alavijo milteliai (x200)
Keramidų kompleksas
Augalinis kolagenas
Dimeksilis (vaistinis peparatas)
Ryžių proteinai
Rozmarinų, Bay Saint Thomas, Atlasinių kedrų, Šalavijų,Greipfrutų  EALabai pamėgau ajurvedinius miltelius, esu prisidarius su jais įvairių užpilų, ištraukų , naudoju juos viskam, bet daugiausiai plaukams. Gerai, kad aš nesu blondinė, tai ir dažydama plaukus su chna,  pridedu įvairių kitų miltelių. Kam įdomu, galite apie juos paskaityti :  http://www.aroma-zone.com/aroma/extraits_plantes.asp#amla


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą